Rodzinny wypad w góry

Tak jest! Mamy receptę na udany i spokojny – rodzinny zimowy wyjazd w góry.

Steeze Travel nie zwalnia tępa i wciąż podwyższamy standard waszych wyjazdów. Od ponad dziesięciu lat, wspólnie odwiedzam zimowe resorty i patrzymy, jak to Wy się zmieniacie, jakie zachodzą zamiany w codziennym życiu.Dlatego w tym roku przygotowaliśmy pierwszy wyjazd… rodzinny, gdzie każdy znajdzie chwilę, aby pośmigać na stoku i miło spędzić czas z rodziną.

Jaki mamy plan? Zabieramy Was do Niederau w Austrii, malowniczej miejscowości w dolinie Wildschönau z dostępem do 109 km tras narciarskich Ski Juwel. Jednym z plusów tego miejsca jest odległość, bo wiem, jak podróże bywają meczące dla dzieci. Teraz po niespełna 8 h jazdy samochodem jesteście na miejscu!

Śnieżne szaleństwo

Ponieważ będzie to wyjazd dla całej rodziny – dla każdego mamy przygotowany, szyty na miarę pakiet atrakcji. Zacznijmy do najmłodszych, bo dla nich mamy ŚNIEŻNE PRZEDSZKOLE, gdzie pod czujnym okiem instruktorów Steeze Travel, będą uczyć się jazdy na nartach lub desce, oczywiście w połączeniu z zabawą na śniegu. Natomiast wieczorami, nasze animatorki zapewnią dobrą zabawę dla dzieci. W tym czasie dorośli wezmą udział w licznych atrakcjach. Zaplanowaliśmy m.in. kino dla najmłodszych, gry animacyjne oraz plenerowe dla całych rodzin.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu znajdziecie TUTAJ. 

Share this post