Oferta zimowa 18/19

Czas nasmarować sprzęt i wypuścić z szaf kurtki snow!

Zacznijcie wielkie odliczanie do sezonu zimowego 18/19 wspólnie ze STEEZE TRAVEL

Przedstawiamy Wam nieziemską ofertę wyjazdów zimowych, które będą połączone obchodami naszych 10. urodzin.

OFERTA ZIMOWA W SEZONIE 18/19

Oprócz oferty, w której znajdziecie nowe resorty, przygotowaliśmy dla Was PROMO URODZINOWE – 200 PLN na wyjazdy zimowe. Czy będzie to kultowe Livigno, a może chill w Verbier – to już zależy od Was na co wydacie zniżkę.

To wciąż nie wszystko! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej NOWOŚCI czyli Wyjazdy rodzinne. W tym roku udamy się do Niederau w Austrii. Na najmłodszych uczestników, będzie czekał sztab animatorów i naszych instruktorów w śnieżnym przedszkolu, którzy wiedzą jak uczyć poprzez zabawę! Rodzice znajdą czas dla siebie i chwilę relaksu, dzięki zaplanowanym wieczornym atrakcją.

Dla stałych uczestników naszych wyjazdów, mamy w ofercie świeżutkie resory z mega trasami oraz urodzinowymi atrakcjami. Po udanym dniu na stoku, spotkamy się na licznych grach i imprezach do białego rana, gdzie wspólnie uczcimy urodziny STEEZE TRAVEL.

PROMO URODZINOWE – 200 PLN

  • Aby zdmuchnąć zniżkę na nasze wyjazdy, wystarczy podczas rezerwacji wpisać kod: #PROMO200

Jak to działa? Nic trudnego!

  • Promocja -200 PLN, trwa od 11 września do wykorzystania puli miejsc objętych promocją. Zniżka obejmuje wszystkie zimowe wyjazdy oprócz – Kursu Lawinowego.
  • Promocja upoważnia do zniżki w kwocie 200 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 500 PLN za dany wyjazd.
  • Zniżka nie sumuje się z pozostałymi promocjami.
  • Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności, czyli 3 dni od złożenia rezerwacji w PANELU KLIENTA. W przypadku nieterminowej płatności STEEZE TRAVEL zastrzega sobie prawo do anulowania zniżki.
Share this post