O STEEZE

Hasło Steeze Travel – join the adventure, nie powstało bez przyczyny. Przedstawiamy Wam nowy wymiar wyjazdów z zamiłowaniem do dwóch sportów: wodnych i zimowych. Przyłączcie się do naszej przygody i doświadczcie niezapomnianych, niekiedy epickich wyjazdów. Pod jedną nazwą ukryliśmy, przygotowywane przez grupę pasjonatów – WakeCampy, obozy młodzieżowe, wyjazdy narciarskie i snowboardowe oraz nasze nowe „cudo” – kite tripy.

Stezze Travel nie jest tylko marką. Oferujemy Wam wyjazdy z ofertą, której brakowało nam samym podczas innych wyjazdów zorganizowanych. W 2010 roku postanowiliśmy samodzielnie stworzyć pierwszy zimowy Camp dla znajomych, który zmotywował nas do dalszego działania. Tak powstał efekt kuli śnieżnej i od tego czasu wiele się zmieniło. Zebraliśmy sporo doświadczenia w organizacji wyjazdów i czasu wolnego dla naszych uczestników – liczy się każdy szczegół i nie znamy sformułowania „nie da się”.

Konsekwentnie realizujemy „szalone” pomysły campów i wyjazdów, które przetestowało ponad 10 000 osób.

Teraz przyszedł czas na kolejną przygodę… WakeCamp’y dla Pań, czyli Lipstick on board. Wystrzeliliśmy też niczym Tomahawk z ofertą kite tripów. Wspólnie zwiedzimy z latawcami najlepsze spoty na świecie i zarazimy Was kolejną pasją. Przyszedł czas rozpoczęcie Waszej przygody ze Steeze Travel. Gotowi? Join the adventure!