Tak jest! Mamy receptę na udany i spokojny – rodzinny zimowy wyjazd w góry.

Steeze Travel nie zwalnia tępa i wciąż podwyższamy standard waszych wyjazdów. Od ponad dziesięciu lat, wspólnie odwiedzam zimowe resorty i patrzymy, jak to Wy się zmieniacie, jakie zachodzą zamiany w codziennym życiu.Dlatego w tym roku przygotowaliśmy pierwszy wyjazd… rodzinny, gdzie każdy znajdzie chwilę, aby pośmigać na stoku i miło spędzić czas z rodziną.

Jaki mamy plan? Zabieramy Was do Niederau w Austrii, malowniczej miejscowości w dolinie Wildschönau z dostępem do 109 km tras narciarskich Ski Juwel. Jednym z plusów tego miejsca jest odległość, bo wiem, jak podróże bywają meczące dla dzieci. Teraz po niespełna 8 h jazdy samochodem jesteście na miejscu!

Śnieżne szaleństwo

Ponieważ będzie to wyjazd dla całej rodziny – dla każdego mamy przygotowany, szyty na miarę pakiet atrakcji. Zacznijmy do najmłodszych, bo dla nich mamy ŚNIEŻNE PRZEDSZKOLE, gdzie pod czujnym okiem instruktorów Steeze Travel, będą uczyć się jazdy na nartach lub desce, oczywiście w połączeniu z zabawą na śniegu. Natomiast wieczorami, nasze animatorki zapewnią dobrą zabawę dla dzieci. W tym czasie dorośli wezmą udział w licznych atrakcjach. Zaplanowaliśmy m.in. kino dla najmłodszych, gry animacyjne oraz plenerowe dla całych rodzin.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu znajdziecie TUTAJ. 


Czas nasmarować sprzęt i wypuścić z szaf kurtki snow!

Zacznijcie wielkie odliczanie do sezonu zimowego 18/19 wspólnie ze STEEZE TRAVEL

Przedstawiamy Wam nieziemską ofertę wyjazdów zimowych, które będą połączone obchodami naszych 10. urodzin.

OFERTA ZIMOWA W SEZONIE 18/19

Oprócz oferty, w której znajdziecie nowe resorty, przygotowaliśmy dla Was PROMO URODZINOWE – 200 PLN na wyjazdy zimowe. Czy będzie to kultowe Livigno, a może chill w Verbier – to już zależy od Was na co wydacie zniżkę.

To wciąż nie wszystko! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej NOWOŚCI czyli Wyjazdy rodzinne. W tym roku udamy się do Niederau w Austrii. Na najmłodszych uczestników, będzie czekał sztab animatorów i naszych instruktorów w śnieżnym przedszkolu, którzy wiedzą jak uczyć poprzez zabawę! Rodzice znajdą czas dla siebie i chwilę relaksu, dzięki zaplanowanym wieczornym atrakcją.

Dla stałych uczestników naszych wyjazdów, mamy w ofercie świeżutkie resory z mega trasami oraz urodzinowymi atrakcjami. Po udanym dniu na stoku, spotkamy się na licznych grach i imprezach do białego rana, gdzie wspólnie uczcimy urodziny STEEZE TRAVEL.

PROMO URODZINOWE – 200 PLN

  • Aby zdmuchnąć zniżkę na nasze wyjazdy, wystarczy podczas rezerwacji wpisać kod: #PROMO200

Jak to działa? Nic trudnego!

  • Promocja -200 PLN, trwa od 11 września do wykorzystania puli miejsc objętych promocją. Zniżka obejmuje wszystkie zimowe wyjazdy oprócz – Kursu Lawinowego.
  • Promocja upoważnia do zniżki w kwocie 200 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 500 PLN za dany wyjazd.
  • Zniżka nie sumuje się z pozostałymi promocjami.
  • Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności, czyli 3 dni od złożenia rezerwacji w PANELU KLIENTA. W przypadku nieterminowej płatności STEEZE TRAVEL zastrzega sobie prawo do anulowania zniżki.

W tym sezonie mieliście możliwość “spróbowania” naszej nowości w ofercie, czyli kitesurfingu. Tym śmiałkom, którzy spróbowali swoich sił w okiełznaniu latawca – gratulujemy!

Wciąż zachęcamy Was do nauki, ponieważ do końca września jesteśmy na Półwyspie Helskim. Śmiało stwierdzamy, że jest to jeden z przyjemniejszych spotów do nauki. Płytka woda na początku nauki jest sporym ułatwieniem, a do tego woda w zatoce jest wciąż ciepła po tak upalnym lecie.

Upalne lato sprawiło, że z chęcią uczestniczyliście w zajęciach. Miło było patrzeć na Wasz progres i morze uśmiechów.

Całą relację z naszego kitowego sezonu znajdziecie na FB Steeze Travel i Instagramie.

Wielu z Was pytało o możliwość zakupy sprzętu kitesurfingowego. Tu przygotowaliśmy niespodziankę, ponieważ w październiku urządzimy wyprzedaż naszego sprzętu.

 


Oficjalnie zamykamy sezon zimowy 17/18 i zamieniamy gogle na pianki.

Dziękujemy, że byliście z nami i za każde pozytywne zdanie, które motywuje nas do dalszego działania.

Zgodnie z przepowiedniami, miniony sezon zaliczamy do epickich i zdecydowanie był zimą stulecia. Tak spędziliśmy ten czas w górach, bawiąc się we Włoszech, rozjeżdżając sztruks we Francji, a na koniec zaliczyliśmy najlepszy freeride w Gruzji. Jest co wspominać, a to wszystko dzięki Wam.

Dziękujemy Wam za zaufanie i możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi i nowo poznanymi osobami.

To, że byliście z nami daje nam moc do dalszej pracy. Nie zwalniamy tępa i już knujemy kolejny sezon zimowy więc STEY TUNED! Na koniec wrzucamy sztos produkcję z zamknięcia sezonu w Livigno.


Czas na zmiany, dlatego stworzyliśmy dla Was nową stronę Steeze Travel.
Liczymy, że przypadnie Wam do gustu, ponieważ stworzyliśmy ją na postawie Waszych opinii. Każda z nich była dla nas bardzo cenna – dlatego dziękujemy za pomoc.

Co nowego? Dodaliśmy nową zakładkę CO ROBIMY. To tu znajdziecie dokładne opisy naszych działań i tak z nowości pojawił się wind dla dzieci i kite. Klikając w poszczególne zakładki, możecie zobaczyć jakie aktywności przygotowaliśmy na poszczególnych wyjazdach.

Kolejną nowością jest zakładka NEWSY, gdzie na bieżąco będziemy przesyłać relacje z wyjazdów oraz informować Was o różnych aktywnościach.

Zaglądajcie też na fanpage Steeze Travel i Instagram, gdzie możecie obserwować co u nas słychać i na bieżąco obserwować co dzieje się na wyjazdach.