DLACZEGO MY?

Dobre pytanie. Na ten temat moglibyśmy napisać esej. Jednak najlepszą odpowiedzią są pozytywne opinie uczestników, którzy wracają, przeżyć z nami kolejną przygodę. Steeze Travel to nie tylko marka, to styl życia, skupiający wokół siebie grupę pasjonatów. Nigdy nie zwalniamy tempa i bezustannie się rozwijamy. Zwiedzamy i testujemy nowe miejsca, dzięki czemu zabieramy Was w rekomendowane i bezpieczne lokalizacje. Najlepiej sami się o tym przekonajcie i wyruszcie z nami w kolejną przygodę.

BEZPIECZEŃSTWO

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem! Na każdym campie czy wyjeździe, zapewniamy ubezpieczenie, które zapewnia profesjonalną opiekę lekarską i pokryje koszty leczenia. Nasi rezydenci w razie potrzeby zawsze pomogą w kontakcie z lekarzem.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasz TEAM tworzą młodzi ludzie z pasją do desek, którą staramy się Was zarażać na każdym wyjeździe. Zawsze pilnujemy wszystkich szczegółów i dopinamy je na ostatni guzik, żebyście bawili się najlepiej i nie musieli o nic się martwić! W razie jakichkolwiek problemów nasi polscy rezydenci są do waszej dyspozycji przez całą dobę.

NAJLEPSZE CENY

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma hotelami i pensjonatami udaje nam się negocjować kontrakty, które finalnie dają najlepszą cenę dla naszych Klientów. Ponadto przygotowaliśmy dla Was wiele zniżek i promocji, z których możecie korzystać, żeby pojechać z nami na wyjazd w jeszcze lepszej cenie.

SZTOS EKIPA

Steeze Travel tworzy ekipa pasjonatów. Przede wszystkim są to ludzie, którzy kochają to co robią. Łączy ich pasja i morze doświadczenia w dwóch sportach: zimowych i wodnych. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Istny crème de la crème instruktorów, pilotów i animatorów, którzy wspólnie sprawią, że Wasze wyjazdy będą niezapomniane. Nasi instruktorzy oprócz świetnej techniki, posiadają nietuzinkowe zdolności pedagogiczne. Dlatego jesteśmy przekonani, że w każdym zaszczepią nową pasję, a tylko od Was zależy czy będzie to: wake, snowboard, kite, a może narty.