Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE:

Program szkolenia narciarskiego i snowboardowego opiera się odpowiednio na systemie szkolenia Polskiego Związku Narciarstwa i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu "SiTS PZS". Szczegółowy program dla danej grupy szkoleniowej, w zależności od umiejętności oraz potrzeb kursantów, tworzy instruktor. Zajęcia prowadzone są tak, aby były jak najbardziej efektywne.Szkolenia narciarskie i snowboardowe na naszych wyjazdach obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, począwszy od osób, które zaczynają swoją przygodę z nartami lub deską do tych, które przygotowują się do kursów instruktorskich. Są one prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PZN, SITS i MENIs. Szkolenie obejmuje 10 godzin kursu z instruktorem. Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych. W czasie szkolenia prowadzimy videoanaliza techniki jazdy / fotocoaching / wykłady. Uczestnictwo w szkoleniu ski lub snow to koszt 300 zł za 10 godzin/ 1 osoba.

Szkolenie obejmuje 10 godzin kursu z instruktorem. Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych. Uczestnictwo w szkoleniu ski lub snow to koszt 250 zł za 10 godzin/ 1 osoba.

SZKOLENIE FREESTYLOWE za FREE

Na każdym naszym wyjeździe prowadzone są warsztaty freestylowe na snowboardzie. Trwają one przez 5 dni, po 2 godziny dziennie i są DARMOWE. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach pod względem umiejętności jazdy freestylowej.

*Uwaga, żeby wziąć udział w warsztatach musisz mieć kask!

Promocje
Zostań Ambasadorem Steeze na wyjazdach zimowych

ambasador steeze

Zostań Ambasadorem STEEZE TRAVEL

Zniżki Steeze na wyjazdy zimowe

first minute

Kliknij i zobacz jak obniżyć koszty wyjazdu