O Nas

O Nas

O Nas

poznaj naszą ekipę!

Firmę STEEZE tworzą ludzie żyjący z pasją. Zarówno zimą, jak i latem poszukujemy dobrej zabawy i dużej dawki adrenaliny. Zajmujemy się profesjonalną organizacją wyjazdów, szkoleń i obozów narciarsko-snowboard'owych, wake’owych oraz kitesurfing'owych. Oferujemy Wam rewelacyjną zabawę w najlepszych bazach w Polsce, Włoszech, Francji i Austrii. W zimie stacjonujemy w Świeradowie Zdrój, gdzie prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu narciarstwa i snowboardu.

czego uczymy?

Pasji do sportów zimowych.
Aktywnego spędzania wolnego czasu z dala od codzienności.

MARCEL TERLIKOWSKI

organizator-instruktor-pilot

Sprawca tego całego zamieszania :-)

JUSTYNA PAWŁOWICZ

organizatorka-pilotka

Rozkręci każdą imprezę, pierwsza na parkiecie.
Sprawy biurowe (exele/wykresy/tabelki) to jej chleb powszedni.

ADAM BILOŃSKI

instruktor

Wieczny surfer i zajawkowicz. Posiadł anielską cierpliwość do swoich kursantów. Doskonały dydaktyk. Uwielbia jazdę poza trasą w głębokim śniegu

KAROLINA BOJARSKA

instruktorka

Karolinę poznacie po nigdy nie schodzącym uśmiechu z jej twarzy. Zaraża pozytywną energią i entuzjazmem.Na stoku ma nienaganną technikę.

KUBA SOJKA

instruktor

Człowiek z gór. W zimie więcej czasu spędza w powietrzu niż na normalnej jeździe. Pasjonat dalekich skoków, jazdy po boxach, rurkach i innych poręczach. Swoją wiedzę z uśmiechem na twarzy przekazuje nowym adeptom freestylu.

MAGDA MATUSZEWSKA

Instruktorka

Najlepsza surferka wśród snowboardzistek i najlepsza snowboardzistka wśród surferek. Nakręcona na surfing od kilku dobrych lat. Kiedy tylko możne wylatuje na spoty w celu szlifowania swoich umiejętności. Ocean nie ma przed nią tajemnic.

MARIUSZ WÓJT

instruktor

Zakochany we wszystkich deskach zaczynając od deskorolki, skimboardu, longa, wake’a kończący oczywiście na snowboardzie. Energetyczny i radosny zajawkowicz, organizator wielu imprez sportowych i bohater nie jednego after party.

Promocje
Zostań Ambasadorem Steeze na wyjazdach zimowych

ambasador steeze

Zostań Ambasadorem STEEZE TRAVEL

Zniżki Steeze na wyjazdy zimowe

first minute

Kliknij i zobacz jak obniżyć koszty wyjazdu