Czas nasmarować sprzęt i wypuścić z szaf kurtki snow!

Zacznijcie wielkie odliczanie do sezonu zimowego 18/19 wspólnie ze STEEZE TRAVEL

Przedstawiamy Wam nieziemską ofertę wyjazdów zimowych, które będą połączone obchodami naszych 10. urodzin.

OFERTA ZIMOWA W SEZONIE 18/19

Oprócz oferty, w której znajdziecie nowe resorty, przygotowaliśmy dla Was PROMO URODZINOWE – 200 PLN na wyjazdy zimowe. Czy będzie to kultowe Livigno, a może chill w Verbier – to już zależy od Was na co wydacie zniżkę.

To wciąż nie wszystko! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej NOWOŚCI czyli Wyjazdy rodzinne. W tym roku udamy się do Niederau w Austrii. Na najmłodszych uczestników, będzie czekał sztab animatorów i naszych instruktorów w śnieżnym przedszkolu, którzy wiedzą jak uczyć poprzez zabawę! Rodzice znajdą czas dla siebie i chwilę relaksu, dzięki zaplanowanym wieczornym atrakcją.

Dla stałych uczestników naszych wyjazdów, mamy w ofercie świeżutkie resory z mega trasami oraz urodzinowymi atrakcjami. Po udanym dniu na stoku, spotkamy się na licznych grach i imprezach do białego rana, gdzie wspólnie uczcimy urodziny STEEZE TRAVEL.

PROMO URODZINOWE – 200 PLN

  • Aby zdmuchnąć zniżkę na nasze wyjazdy, wystarczy podczas rezerwacji wpisać kod: #PROMO200

Jak to działa? Nic trudnego!

  • Promocja -200 PLN, trwa od 11 września do wykorzystania puli miejsc objętych promocją. Zniżka obejmuje wszystkie zimowe wyjazdy oprócz – Kursu Lawinowego.
  • Promocja upoważnia do zniżki w kwocie 200 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 500 PLN za dany wyjazd.
  • Zniżka nie sumuje się z pozostałymi promocjami.
  • Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności, czyli 3 dni od złożenia rezerwacji w PANELU KLIENTA. W przypadku nieterminowej płatności STEEZE TRAVEL zastrzega sobie prawo do anulowania zniżki.

W tym sezonie mieliście możliwość “spróbowania” naszej nowości w ofercie, czyli kitesurfingu. Tym śmiałkom, którzy spróbowali swoich sił w okiełznaniu latawca – gratulujemy!

Wciąż zachęcamy Was do nauki, ponieważ do końca września jesteśmy na Półwyspie Helskim. Śmiało stwierdzamy, że jest to jeden z przyjemniejszych spotów do nauki. Płytka woda na początku nauki jest sporym ułatwieniem, a do tego woda w zatoce jest wciąż ciepła po tak upalnym lecie.

Upalne lato sprawiło, że z chęcią uczestniczyliście w zajęciach. Miło było patrzeć na Wasz progres i morze uśmiechów.

Całą relację z naszego kitowego sezonu znajdziecie na FB Steeze Travel i Instagramie.

Wielu z Was pytało o możliwość zakupy sprzętu kitesurfingowego. Tu przygotowaliśmy niespodziankę, ponieważ w październiku urządzimy wyprzedaż naszego sprzętu.

 


Oficjalnie zamykamy sezon zimowy 17/18 i zamieniamy gogle na pianki.

Dziękujemy, że byliście z nami i za każde pozytywne zdanie, które motywuje nas do dalszego działania.

Zgodnie z przepowiedniami, miniony sezon zaliczamy do epickich i zdecydowanie był zimą stulecia. Tak spędziliśmy ten czas w górach, bawiąc się we Włoszech, rozjeżdżając sztruks we Francji, a na koniec zaliczyliśmy najlepszy freeride w Gruzji. Jest co wspominać, a to wszystko dzięki Wam.

Dziękujemy Wam za zaufanie i możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi i nowo poznanymi osobami.

To, że byliście z nami daje nam moc do dalszej pracy. Nie zwalniamy tępa i już knujemy kolejny sezon zimowy więc STEY TUNED! Na koniec wrzucamy sztos produkcję z zamknięcia sezonu w Livigno.


Czas na zmiany, dlatego stworzyliśmy dla Was nową stronę Steeze Travel.
Liczymy, że przypadnie Wam do gustu, ponieważ stworzyliśmy ją na postawie Waszych opinii. Każda z nich była dla nas bardzo cenna – dlatego dziękujemy za pomoc.

Co nowego? Dodaliśmy nową zakładkę CO ROBIMY. To tu znajdziecie dokładne opisy naszych działań i tak z nowości pojawił się wind dla dzieci i kite. Klikając w poszczególne zakładki, możecie zobaczyć jakie aktywności przygotowaliśmy na poszczególnych wyjazdach.

Kolejną nowością jest zakładka NEWSY, gdzie na bieżąco będziemy przesyłać relacje z wyjazdów oraz informować Was o różnych aktywnościach.

Zaglądajcie też na fanpage Steeze Travel i Instagram, gdzie możecie obserwować co u nas słychać i na bieżąco obserwować co dzieje się na wyjazdach.