Oficjalnie zamykamy sezon zimowy 17/18 i zamieniamy gogle na pianki.

Dziękujemy, że byliście z nami i za każde pozytywne zdanie, które motywuje nas do dalszego działania.

 

Zgodnie z przepowiedziami, miniony sezon zaliczamy do epickich i zdecydowanie był zimą stulecia. Tak spędziliśmy ten czas w górach, bawiąc się we Włoszech, rozjeżdżając sztruks we Francji, a na koniec zaliczyliśmy najlepszy freeride w Gruzji. Jest co wspominać, a to wszystko dzięki Wam.

 

Dziękujemy Wam za zaufanie i możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi i nowo poznanymi osobami.

To, że byliście z nami daje nam moc do dalszej pracy. Nie zwalniamy tępa i już knujemy kolejny sezon zimowy więc STEY TUNED! Na koniec wrzucamy sztos produkcję z zamknięcia sezonu w Livigno.


Czas na zmiany, dlatego stworzyliśmy dla Was nową stronę Steeze Travel.
Liczymy, że przypadnie Wam do gustu, ponieważ stworzyliśmy ją na postawie Waszych opinii. Każda z nich była dla nas bardzo cenna – dlatego dziękujemy za pomoc.

Co nowego? Dodaliśmy nową zakładkę CO ROBIMY. To tu znajdziecie dokładne opisy naszych działań i tak z nowości pojawił się wind dla dzieci i kite. Klikając w poszczególne zakładki, możecie zobaczyć jakie aktywności przygotowaliśmy na poszczególnych wyjazdach.

Kolejną nowością jest zakładka NEWSY, gdzie na bieżąco będziemy przesyłać relacje z wyjazdów oraz informować Was o różnych aktywnościach.

Zaglądajcie też na fanpage Steeze Travel i Instagram, gdzie możecie obserwować co u nas słychać i na bieżąco obserwować co dzieje się na wyjazdach.