Dlaczego My

Dlaczego My

Dlaczego My

Firma STEEZE powstała z pasji do sportów wodnych i zimowych: narciarstwa, snowboardu, wakeboardu i innych. Początkowo sami byliśmy uczestnikami wyjazdów, ale zawsze czegoś nam brakowało. W 2010 roku postanowiliśmy zorganizować pierwszy wyjazd dla znajomych. Od tego czasu wiele się zmieniło, zebraliśmy sporo doświadczenia w organizacji wyjazdów między innymi: zimowych (snowboardowe, narciarskie), letnich (wakebordowe). Naszym uczestnikom zapewniamy kompleksową obsługę podczas campów. Nasze wyjazdy nie są imprezami masowymi, zależy nam na fajnym klimacie, pozytywnym nastroju i świetnej integracji. Zachęcamy do udziału w różnego rodzaju aktywnościach zimowych, wyjazdów narciarskich, snowboardowych, obozów studenckich i młodzieżowych, wake campy i wiele innych.

Gwarancja jakości

Wybierając miejsca zakwaterowania zawsze kładziemy nacisk na to by miały jak najlepszy standard w dobrej cenie. Staramy się, żeby nasi Klienci czuli się na wyjeździe swobodnie i komfortowo. Zawsze znamy ośrodki, do których jeździmy.

Dokumenty

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej
Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki
Ogólne warunki ubezpieczenia STU Ergo Hestia S.A.

Najlepsze ceny

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma hotelami i pensjonatami udaje nam się negocjować kontrakty, które finalnie dają najlepszą cenę dla naszych Klientów w trakcie wyjazdów, campów, czy obozów. Ponadto przygotowaliśmy dla Was wiele zniżek i promocji, z których możecie korzystać, żeby pojechać z nami na wyjazd w jeszcze lepszej cenie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na wyjeździe jest dla nas priorytetem! Na każdym campie zapewniamy ubezpieczenie, które zapewni Wam profesjonalną opiekę lekarską i pokryje koszty leczenia. Nasi rezydenci w razie potrzeby zawsze pomogą Wam w kontakcie z lekarzem.

Profesjonalna obsługa

Nasz TEAM tworzą młodzi ludzie z pasją do desek, którą staramy się Was zarażać na każdym wyjeździe. Zawsze pilnujemy wszystkich szczegółów i dopinamy je na ostatni guzik, żebyście bawili się najlepiej i nie musieli o nic się martwić! W razie jakichkolwiek problemów nasi polscy rezydenci są do Waszej dyspozycji przez całą dobę.

Promocje
Zostań Ambasadorem Steeze na wyjazdach zimowych

ambasador steeze

Zostań Ambasadorem STEEZE TRAVEL

Zniżki Steeze na wyjazdy zimowe

first minute

Kliknij i zobacz jak obniżyć koszty wyjazdu