Atrakcje

Atrakcje

Atrakcje

IMPREZY W KLUBACH

Imprezy w klubach

Jeśli nie wyładujecie całej energii na stoku i zostanie Wam coś na wieczór, odpalimy imprezę w lokalnych klubach. Każde z miejsc do których jeździmy oferuje nocne atrakcje, a wśród nich liczne puby i kluby, które pozwolą Wam się wyszaleć.

IMPREZA APRES-SKI

Impreza Apres-ski

Wprost ze stoku na imprezę - tym właśnie charakteryzuje się APRES-SKI. Góry, klimatyczne chatki, muzyka i tańce w butach narciarskich lub snowboardowych dają niezapomniane wrażenia. APRES-SKI to najlepsze podsumowanie pozytywnego dnia na stoku i wprowadzenie w klimat wieczornej imprezy.

IMPREZY PRZEBIERANE

Imprezy Przebierane

W czasie naszych wyjazdów odbywają się imprezy przebierane o różnej tematyce. Na ten jeden wieczór możesz zamienić się w SUPER BOHATERA, być gangsterem z ekipy ALA CAPONE lub przenieść się w hawajskie klimaty. Uwolnij wodze fantazji!

ZAWODY POKERA

Zawody Pokera

Emocje sięgają zenitu gdy toczy się gra o chwałę i nagrody. Nad odpowiednim przebiegiem turnieju czuwa specjalna komisja gier i zakładów. Pomimo zaciekłej rywalizacji wszystko odbywa się w pozytywnej atmosferze wspólnej zabawy.

GRY I ZABAWY

Gry i Zabawy

Stok to najlepsza arena widowiskowa dla waszych zmagań w czasie gier i zabaw. Turnieje siatkówki na śniegu, tory przeszkód i wiele innych atrakcji czekają na Was w czasie wyjazdów. Wasze trudy i zmagania docenią nasi sponsorzy wręczając nagrody dla najlepszych.

TESTY SPRZĘTU SKI & SNOW

Testy sprzętu SKI & SNOW

Współpracujemy z wieloma firmami narciarskimi i snowboardowymi, dzięki czemu na każdym naszym wyjeździe do Waszej dyspozycji jest sprzęt testowy. Sprawdź jakie nowinki techniczne zostały wprowadzone w najnowszy sprzęt renomowanych marek.

TESTY KAMER  YI CAMERA

 

Dobra zabawa i pozytywne emocje towarzyszące naszym wyjazdom , zostaną uwiecznione i zabrane przez Was do domu dzięki kamerom YI CAMERA. Kamery są do waszej dyspozycji za FREE na każdym z naszych wyjazdów.

SZKOLENIE SKI&SNOW

Szkolenia SKI & SNOWBOARD

Program szkolenia oparty jest na systemie szkolenia SITS i PZN. Szczegółowy program dla danej grupy szkoleniowej tworzy instruktor w zależności od umiejętności oraz potrzeb kursantów. Kurs jest prowadzony tak, aby był jak najbardziej efektywny. Szkolenie na naszych wyjazdach obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania, począwszy od osób, które zaczynają swoją przygodę ze snowboardem do tych, które przygotowują się do kursów instruktorskich.

Szkolenie obejmuje 10 godzin kursu z instruktorem . Szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PZN, SITS i MENIs. Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych.

WARSZTATY FREESTYLOWE

Warsztaty Freeride

Shon White i Travis Rice też kiedyś zaczynali... Zapraszamy na darmowe warsztaty freestylu na snowboardzie. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach z podziałem na stopień zaawansowania. Szkolenie trwa przez 5 dni po 2h dziennie. Na koniec kursu odbywają się zawody, na których najlepsze tricki zostaną nagrodzone!

PAKIET STARTOWY

Zdjęcia i Filmy

W dniu przyjazdu na miejsce otrzymacie teczkę informacyjną z ramowym planem wyjazdu i wszelkimi informacjami, które przydadzą Wam się na miejscu. Każdy z uczestników dostanie kartę z numerem polisy ubezpieczeniowej. W paczce startowej znajdziecie także mapki oraz drobne gadżety od nas i sponsorów.

ZNIŻKI W KNAJPACH

Zniżki

Uczestnicy dostaną od organizatora specjalną opaskę STEEZE, dzięki której otrzymają zniżki w określonych knajpach. Informacje na temat miejsc, w których otrzymacie rabat podamy Wam już pierwszego dnia.

ZDJĘCIA I FILM

Zdjęcia i Filmy

Zależy nam, żebyście jak najdłużej zapamiętali każdy wyjazd, dlatego zawsze zabieramy ze sobą fotografa. Zatrzymamy najlepsze chwile i udostępnimy Wam w postaci zdjęć lub filmu. Każdy z Was będzie miał pamiątkę z alpejskiej przygody.

SMS INFO

SMS INFO

Zadbamy o to, żebyście zawsze wiedzieli jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy. Każdy z uczestników będzie otrzymywał wieczorami SMSa z informacją o planie na następny dzień.

Promocje
Zostań Ambasadorem Steeze na wyjazdach zimowych

ambasador steeze

Zostań Ambasadorem STEEZE TRAVEL

Zniżki Steeze na wyjazdy zimowe

first minute

Kliknij i zobacz jak obniżyć koszty wyjazdu